CARY S LEIBOWITZ, akryl på trä, signerad och daterad 1996 á tergo
"Ura good person N deserve the best" Medföljande katalog från Moderna Museet "I slept with everyone at Ynglingagatan 1 (twice!). And I still had a good time." där verket är avbildat medföljer. 30x40 cm.
Smärre slitage.