JIM ISERMANN, "Flower painting", signerad och daterad a tergo 1985.
123 x 122 cm.
Smärre slitage.
Ynglingagatan 1, 1997. "Momi", "Ynglingagatan 1, Retrospektiv", 2011.
Upptagen i katalog från retrospektiv utställning, sid 90. (Katalog medföljer).