FLINTLÅSGEVÄR

1700-tal.

Längd 148 cm.

Konditionsrapport

Ställvis omfattande slitage och skador. Skruvar saknas. Rost. Ej funktionstestad.

Proveniens
Enligt uppgift hittad på Sveaborg.
Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - V4

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10494075 bukobject
    • 10494075 thumb
    • 10494083 thumb
    • 10494074 thumb
    • 10494076 thumb
    • 10494077 thumb
    • 10494081 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 400 EUR

    200
    EUR
    1 948 SEK
    224 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (2 bud)
    212 maj 21:32200EUR
    111 maj 21:50100EUR