VICKE LINDSTRAND

Vas, lergods, Upsala Ekeby, 1940-tal.

Dekor av kvinnor. Höjd 20 cm.

Konditionsrapport

Några nagg på bottenring.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496260 bukobject
    • 10496260 thumb
    • 10496259 thumb
    • 10496261 thumb
    • 10496262 thumb
    • 10496263 thumb
    • 10496264 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 366
    141 EUR
    154 USD

    Budhistorik (17 bud)
    521 apr 19:121366SEK
    1A21 apr 19:121312SEK
    121 apr 18:291211SEK