VÄGGRELIEFER

Ett par, mässing, ASEA Ludvikaverken, 1930-/40-tal.

Mans- och kvinnofigur. Höjd ca 33,5 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage och fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496291 bukobject
    • 10496291 thumb
    • 10496286 thumb
    • 10496287 thumb
    • 10496288 thumb
    • 10496290 thumb
    • 10496289 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 900
    197 EUR
    214 USD

    Budhistorik (13 bud)
    221 apr 20:481900SEK
    5A21 apr 20:481800SEK
    221 apr 20:481800SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes