LJUSSTAKE

Mässing, barock, 1700-tal.

Balusterformad. Höjd ca 11 cm.

Konditionsrapport

Åldersrelaterat slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496282 bukobject
    • 10496282 thumb
    • 10496283 thumb
    • 10496284 thumb
    • 10496285 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    551
    57 EUR
    62 USD

    Budhistorik (6 bud)
    321 apr 20:31551SEK
    221 apr 11:11501SEK
    1A21 apr 11:11500SEK