KONFEKTYRSTÄLL

Dixi Miniatyr, A-B John Fröberg, Finspong, 1900-talets mitt.

Sex behållare av glas. Ställning av metall. Höjd 52 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Anlupen.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L43

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496216 bukobject
    • 10496216 thumb
    • 10496215 thumb
    • 10496217 thumb
    • 10496218 thumb
    • 10496219 thumb
    • 10496220 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    3 700
    384 EUR
    418 USD

    Budhistorik (11 bud)
    621 apr 19:493700SEK
    5A21 apr 19:173500SEK
    621 apr 19:173400SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes