KLÄDHÄNGARE

1900-talets andra hälft.

Stomme av kromad metall. Fanerad med teak. Fyra krokar. Bredd 75, djup 27, höjd 107 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Heathcote-Ball

Anna Heathcote-Ball
Värderingsman

+46-760 522355
anna.heathcoteball@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496305 bukobject
    • 10496305 thumb
    • 10496306 thumb
    • 10496307 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    2 700
    280 EUR
    305 USD

    Budhistorik (15 bud)
    321 apr 20:312700SEK
    2A21 apr 20:312500SEK
    2A21 apr 20:302350SEK