JOHAN EKHOLM, BORDSSURTOUT, silver och glas, Stockholm 1799.

Oval på tassfötter. Fyra flaskor i glas. Flaskornas lock i silver. Totalhöjd ca 31 cm, längd ca 30 cm. Vikt utan flaskor ca 1000 g.

Slitage. Smärre repor och märken.

Utropspris
8 000 SEK