FIGURINER

2 st, porslin, Ernst Wahliss, Royal Vienna, 1900-talets första hälft.

Glaserad dam och herre. Märkta. Höjd ca 25 cm.

Konditionsrapport

Lagning. Missfärgning. Smärre slitage och nagg.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10499049 bukobject
    • 10499049 thumb
    • 10499050 thumb
    • 10499051 thumb
    • 10499052 thumb
    • 10499053 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    300
    31 EUR
    33 USD

    Budhistorik (1 bud)
    120 apr 17:48300SEK