ALBERT JOHANSSON

Olja på pannå, signerad och daterad 1982-83.

"Etyd VI". 122,5 x 91 cm.

Konditionsrapport

Gulnad fernissa. Fläckar. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T7
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist äldre konst (vikarie)

+46-702 531489
amanda.wahrgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10492426 bukobject
    • 10492426 thumb
    • 10492427 thumb
    • 10492428 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 18 000 SEK

    Slutpris

    14 000
    1 453 EUR
    1 583 USD

    Budhistorik (2 bud)
    112 apr 18:0414000SEK
    Acceptpris på 14 000 SEK uppnåddes
    112 apr 18:0412000SEK