FREDRIK HENKELMANN, olja på pannå 50 x 39,5, sign och daterad -36.
Vy över stadshuset och Kungsholmen. 50 x 39,5 cm
Ytsmuts, smärre strödda skrapmärken, märken efter ramkant.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 000 SEK