BLOMBORD

1900-talets mitt.

Svärtad metallstomme med dekorband av vit plast. Skiva av glas. Längd 120 cm, bredd 20 cm, höjd 67 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ställvis smärre färgbortfall.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H136

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496184 bukobject
    • 10496184 thumb
    • 10496185 thumb
    • 10496186 thumb
    • 10496187 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 600
    166 EUR
    180 USD

    Budhistorik (13 bud)
    521 apr 16:391600SEK
    3A21 apr 16:391500SEK
    3A21 apr 16:381250SEK