ÖRONLAPPSFÅTÖLJ MED FOTPALL

1900-talets slut.

Betsat lövträ. Fast stoppad rygg, lös plymå i sits. Sitthöjd ca 40 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Ställvis blekt.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H126

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497553 bukobject
    • 10497553 thumb
    • 10497554 thumb
    • 10497556 thumb
    • 10497555 thumb
    • 10497560 thumb
    • 10497561 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 20 timmar

    Utropspris: 2 500 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)