MODELLBÅT

Riva Aquarama, motorbåt, 1900-talets andra hälft.

Lackerat trä. Längd 86 cm.

Konditionsrapport

Obetydligt slitage. Torrspricka bakom fönstret.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Sophie Moselius

Sophie Moselius

+46-767 810601
sophie.moselius@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497068 bukobject
    • 10497068 thumb
    • 10497065 thumb
    • 10497066 thumb
    • 10497067 thumb
    • 10497069 thumb
    • 10497070 thumb
    • 10497072 thumb
    • 10497073 thumb
    • 10497074 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    3 450
    358 EUR
    390 USD

    Budhistorik (17 bud)
    1021 apr 19:523450SEK
    8A21 apr 19:523250SEK
    817 apr 21:432500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes