KARL STENUDD

Skedar, 12 st, silver, Gällivare, 1937.

Delvis förgyllda. Graverad dekor av bland annat renar. I original etui.
Längd ca 11 cm, vikt ca 142 g.

Konditionsrapport

Slitage. Senare gravyr.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497233 bukobject
    • 10497233 thumb
    • 10497235 thumb
    • 10497234 thumb
    • 10497236 thumb
    • 10497238 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    855
    88 EUR
    96 USD

    Budhistorik (11 bud)
    521 apr 20:56855SEK
    1A21 apr 20:56820SEK
    121 apr 08:54750SEK