KARL STENUDD, skedar, 12 st, silver, Gällivare, 1937.

Delvis förgyllda. Graverad dekor av bland annat renar. I original etui.
Längd ca 11 cm, vikt ca 142 g.

Slitage. Senare gravyr.

Utropspris
1 500 SEK