SKANDIA-HULTMAN KB

BESTICKSERVIS, 26 delar, silver, Stockholm, 1950/60-tal.

Efterrättsbestick, modell Disa.
6 st gafflar, 15 cm
8 st skedar, 16 cm
12 st knivar, 18 cm
Vikt ca 783 g.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497228 bukobject
    • 10497228 thumb
    • 10497229 thumb
    • 10497230 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 309
    239 EUR
    261 USD

    Budhistorik (15 bud)
    4A21 apr 19:242309SEK
    121 apr 19:242109SEK
    4A21 apr 19:241912SEK
    Acceptpris på 1 000 SEK uppnåddes