BYRÅ

1900-talets andra hälft.

Fanerad med teak. Fyra lådor. Bredd 76 cm, djup 38 cm, höjd 86 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Ställvis slitage. Repor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T14

Kontakta ansvarig katalogiserare

Jessica Löfgren

Jessica Löfgren

+46-727 430879
jessica.lofgren@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10495511 bukobject
    • 10495511 thumb
    • 10495513 thumb
    • 10495515 thumb
    • 10495512 thumb
    • 10495514 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 459
    151 EUR
    162 USD

    Budhistorik (23 bud)
    6A20 apr 20:101459SEK
    220 apr 20:101359SEK
    620 apr 18:511259SEK