Design
909831

BYRÅ, swedish grace, 1920/1930-tal.

Fanerad med flertalet träslag. Tre lådor med dekor av kvinna bärandes fruktfat. Bredd 98, djup 47 höjd 71 cm.

Bruksslitage. Fanerskador. Ställvis blekt. Fanerlagningar.

Utropspris
4 000 SEK