CAFEBORD/TRÄDGÅRSBORD, 1900-talets första hälft.

Tredelad målad pelarfot i gjutjärn med delvis genombruten dekor, stenskiva. Diameter 39, höjd 76 cm.

Senare målning samt stenskiva. Bruksslitage.

Utropspris
1 500 SEK