GEORG SUTTNER

Olja på pannå, signerad.

Komposition. 64x74 cm.

Konditionsrapport

Smärre ytslitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T10
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Törnros

Göteborg

Caroline Törnros

+46-727 257805
caroline.tornros@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10502454 bukobject
    • 10502454 thumb
    • 10502455 thumb
    • 10502456 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    5 050
    523 EUR
    562 USD

    Budhistorik (30 bud)
    421 apr 14:085050SEK
    321 apr 14:084850SEK
    4A21 apr 14:084650SEK
    Acceptpris på 1 250 SEK uppnåddes