TRÄDGÅRDSBÄNK

1900-talets början.

Sits och rygg av lodräta trästänger. Längd ca 177 cm. Sitthöjd ca 41 cm.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage. Färgbortfall. Sprickor.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I2

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497788 bukobject
    • 10497788 thumb
    • 10497789 thumb
    • 10497790 thumb
    • 10497792 thumb
    • 10497791 thumb
    • 10497793 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 900
    197 EUR
    214 USD

    Budhistorik (23 bud)
    921 apr 19:501900SEK
    5A21 apr 19:501800SEK
    921 apr 19:501800SEK