SÄNGHIMMEL

1800-tal.

Målad. Profilerat listkrön. Bredd ca 108, djup ca 86 cm.

Konditionsrapport

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Rydén

Karin Rydén

+46-708 214659
karin.ryden@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496268 bukobject
    • 10496268 thumb
    • 10496265 thumb
    • 10496266 thumb
    • 10496267 thumb
    • 10496269 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 412
    250 EUR
    272 USD

    Budhistorik (13 bud)
    519 apr 19:522412SEK
    4A19 apr 19:522212SEK
    419 apr 18:331811SEK