BOKHYLLA

1900-talets andra hälft.

Fanerad med teak, gavlar av betsad bok. Överdel med tre hyllplan. Nedtill med fyra lådor, utdragbar avlastningsskiva samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 115. Djup 42. Höjd 167 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar. Repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10496236 bukobject
    • 10496236 thumb
    • 10496237 thumb
    • 10496239 thumb
    • 10496238 thumb
    • 10496240 thumb
    • 10496241 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    2 200
    228 EUR
    248 USD

    Budhistorik (12 bud)
    121 apr 16:252200SEK
    320 apr 08:422000SEK
    2A20 apr 08:421900SEK