Fanerad med teak, gavlar av betsad bok. Överdel med tre hyllplan. Nedtill med fyra lådor, utdragbar avlastningsskiva samt dörrpar med bakomliggande hyllplan. Bredd 115. Djup 42. Höjd 167 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre fläckar. Repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.