BOKHYLLA

1900-talets andra hälft.

Teak och teakfaner. Delbar. Överdel med hyllplan. Nedtill med lådor och skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan. Mittendel med skrivskiva. Bredd 240. Djup 41. Höjd ca 164 cm. Nyckel finns.

Konditionsrapport

Slitage. Smärre fläckar och fanerskador.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497623 bukobject
    • 10497623 thumb
    • 10497627 thumb
    • 10497622 thumb
    • 10497629 thumb
    • 10497625 thumb
    • 10497624 thumb
    • 10497626 thumb
    • 10497628 thumb
    • 10497630 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 3 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    166 EUR
    180 USD

    Budhistorik (5 bud)
    417 apr 22:351600SEK
    3A17 apr 22:351579SEK
    317 apr 09:041500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes