Teak och teakfaner. Delbar. Överdel med hyllplan. Nedtill med lådor och skåpsdörrar med bakomliggande hyllplan. Mittendel med skrivskiva. Bredd 240. Djup 41. Höjd ca 164 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre fläckar och fanerskador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.