SOFFA

"Favorit", Ikea, 1900-talets mitt.

tresitssoffa. Grön klädsel. Lösa sit- och ryggplymåer. Resårsits. Ben av betsat trä. Etikettmärkt. Sitthöjd 45 cm. Längd 202 cm.

Konditionsrapport

Senare klädsel. Slitage och stötmärken på benen.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T8

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

+46-708 108614
anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497533 bukobject
    • 10497533 thumb
    • 10497534 thumb
    • 10497537 thumb
    • 10497536 thumb
    • 10497535 thumb
    • 10497538 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    Slutpris

    4 800
    498 EUR
    542 USD

    Budhistorik (5 bud)
    321 apr 11:054800SEK
    Acceptpris på 4 800 SEK uppnåddes
    321 apr 11:054000SEK
    120 apr 14:511000SEK