KARL-ERIK EKSELIUS

Fåtöljer, ett par, "Mondo", JOC Möbler, Vetlanda. 1960/70-tal.

Stomme av metall. Fast stoppad rygg och sits, klädda armlän. Klädsel av skinn. Märkta. Sitthöjd ca 42 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Mindre bristningar.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H43

Kontakta ansvarig katalogiserare

Christian Olsén

Christian Olsén
Chef inlämning Västberga

+46-703 095657
christian.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497801 bukobject
    • 10497801 thumb
    • 10497802 thumb
    • 10497803 thumb
    • 10497804 thumb
    • 10497805 thumb
    • 10497806 thumb
    • 10497807 thumb
    • 10497808 thumb
    • 10497809 thumb
    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 20 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    Inga bud

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Startbudet är 300 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (0 bud)