FICKUR, 64 mm.

FICKUR, 64 mm.

Silver, innerboett i silver, ankargång, centrumsekund, yotal vikt 182 g.

Boettnr 60465

Bucklor. Defekt. Mindre sprickor på urtavla. Lagningar.

Utropspris
1 500 SEK