THULE

KAFFESERVIS, silver, 3 delar, Norge, 1800-talets slut.

Kaffekanna, 26 cm
gräddkanna, 10 cm,
sockerskål, 8 cm
Vikt ca 1591 g.

Konditionsrapport

Slitage.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L23

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10497511 bukobject
    • 10497511 thumb
    • 10497512 thumb
    • 10497513 thumb
    • 10497515 thumb
    • 10497514 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    4 422
    458 EUR
    492 USD

    Budhistorik (7 bud)
    521 apr 01:074422SEK
    4A21 apr 01:074222SEK
    419 apr 22:144200SEK
    Acceptpris på 3 500 SEK uppnåddes