HANDVÄSKA, Mulberry
Fodrad väska med justerbar axelrem. Brunt vaxatcanvas, detaljer i skinn och mässing.
En dragkedsförsedd innerficka.
Märkt med numrerad plakett samt etikettmärkt "Mulberry MADE IN ENGLAND".
Bredd 22 cm, djup 6 cm, höjd 24 cm.
Slitage.