OLOF RUDBECK DY

"Fogelboken", Rene Coeckelberghs bokförlag, Stockholm 1985. Numrerad 834/1499.

Två band, en med fåglar i färg, den andra kommentarsdel. I kassett klädd i blått linne. Kassettens mått längd 45 cm, bredd 30 cm, höjd 8 cm.

Konditionsrapport

Ställvis slitage. Ej fullständigt genomgånget.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10502499 bukobject
    • 10502499 thumb
    • 10502500 thumb
    • 10502502 thumb
    • 10502503 thumb
    • 10502504 thumb
    • 10502505 thumb
    • 10502506 thumb
    • 10502507 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 100
    114 EUR
    124 USD

    Budhistorik (13 bud)
    121 apr 11:531100SEK
    321 apr 11:151000SEK
    1A21 apr 11:15950SEK