OLOF RUDBECK DY

"Fogelboken", Rene Coeckelberghs bokförlag, Stockholm 1985. Numrerad 834/1499.

Två band, en med fåglar i färg, den andra kommentarsdel. I kassett klädd i blått linne. Kassettens mått längd 45 cm, bredd 30 cm, höjd 8 cm.

Konditionsrapport

Ställvis slitage. Ej fullständigt genomgånget.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss