Design
910715

JOSEF FRANK, ett par vägglampor, modell "2484-2", Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft.

Justerbar ljusarm av mässing. Märkt "SVENSKT TENN 2484-2". Höjd ca 60 cm.

Bruksskick. Ej funktionstestade.

Utropspris
4 000 SEK