KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft,

Dörrar med inlägg av rotfanér. Längd 115 cm, djup totalt ca 49 cm, höjd 188,5 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Kompletterad. Renoverad. Slitage. Färgbortfall. Senare beslag.

Utropspris
2 500 SEK