NILS WEDEL

Olja på pannå, signerad.

Komposition. 36x51 cm.

Konditionsrapport

Smärre ytslitage.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - T4
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Törnros

Göteborg

Caroline Törnros

+46-727 257805
caroline.tornros@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10502258 bukobject
    • 10502258 thumb
    • 10502259 thumb
    • 10502260 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 5 000 SEK

    Slutpris

    5 100
    529 EUR
    576 USD

    Budhistorik (13 bud)
    321 apr 13:445100SEK
    5A21 apr 13:445001SEK
    5A21 apr 13:434900SEK
    Acceptpris på 3 500 SEK uppnåddes