Design
910790

PER SUNDSTEDT, golvlampa, "Mars", Ateljé Lyktan, 1900-talets slut.

Stomme av kromat stål. Skärm av vit plast. Modellnummer 5923. Etikettmärkt och brickmärkt. Höjd 130 cm. Skärmens diameter 46 cm.

Smärre bruksslitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
150 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

344. Ernst Billgren, "Vildsvinsmöte".
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK