LEKSAKSBIL, "Snoopy racing car", Aviva, 1970-tal,

plast. Bilens längd ca 23 cm. I originalkartong.

Gulnad. Smärre fläckar. Ej funktionstestad. Kartong med skador och lagningar.

Utropspris
1 500 SEK