ARMRING med texturerad yta

14K guld, okänd stämpel. Vikt ca 17g.

Diameter ca 6,5 cm. Totalvikt ca 17 g.

Konditionsrapport

Bruksslitage, mindre repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Alexander Robertson

Alexander Robertson

+46-709 179995
alexander.robertson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss