KLÄDHÄNGARE

1900-tal.

Brunbetsat böjträ, hängare, spegel. Bredd 84, djup 31, höjd 200 cm.

Konditionsrapport

Något instabil. Smärre fläckar. Smärre slitage.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Fritz Strandberg

Fritz Strandberg

+46-702 293496
fritz.strandberg@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10498855 bukobject
    • 10498855 thumb
    • 10498856 thumb
    • 10498857 thumb
    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 600
    166 EUR
    180 USD

    Budhistorik (10 bud)
    421 apr 14:111600SEK
    3A21 apr 14:101500SEK
    421 apr 14:101500SEK