Betsat lövträ, välvd front. Rikt skuren dekor av figurscener. Ett par dörrar samt uppfällbar skiva med bakomliggande barinredning. Bredd 82, djup 37,5, height 96 cm.
Bruksskick. Fläckar. Repor. Sprickor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.