ALMIR DA SILVA MAVIGNIER, färgserigrafi, signerad och numrerad 18/25.
”Composition cinétique”. C:a 174 x 88 cm.
Ej examinerad ur ram. Övre högerkanten med mindre veck.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK