CURT SJÖBERG, olja på duk, signerad och daterad -81.
Trosa hamn. A tego texten "Hamnen" samt monogramsignerad CS. Ca 46 x 55 cm.
Ett mindre hål. Smärre fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK