KERSTIN THORVALL, akvarell och blyerts på papper, signerad KT och daterad -98.
Nakenstudie. Bildmått 32,5 x 23 cm.
Ej examinerad ur ram. Vågigt papper.
Proveniens
Galleri Embla, Stockholm.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK