BOKHYLLOR, 2 st, 1900-talets andra hälft.

Fanérade i teak och ek. En bokhylla med hyllplan, skrivklaff, och skåp med skjutdörrar. Längd 168, bredd 33 och höjd 165 cm. En med hyllplan samt skåp med skjutdörrar. Längd 167, bredd 40 och höjd 165 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor och märken.

Utropspris
5 000 SEK