PIANOLAMPA, 1900-talets senare del,

Sockel i sten, med skulptur av Bethoven. Skulptur inklusive sockel höjd ca 20 cm. Längd totalt inklusive lampa ca 34 cm.

Bucklor. Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

407. Arman (Armand Pierre Fernandez), "Venus aux Petits Cuilliers".
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK