CARL BRANDT, pastell, signerad och daterad 12.
Två män i en roddbåt i månsken. 62 x 31 cm.
Mjuka hanteringsveck. Ej examinerad ur ram. Bristfälligt monterad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10