Design
911793

SERVISDELAR, 42 delar, flintgods, "Gröna Anna", Rörstrand, 1900-tal.

6 mattallrikar ca 24 cm
6 förrättstallrikar, 21,5
6 assietter ca 18 cm
6 djupa ca 20
2 skålar
ugnsfat
såskanna
kaffekanna, gräddkanna
6 kaffekoppar med fat
6 tekoppar utan fat

Slitage.

Utropspris
1 800 SEK