COASTERS, ett par, nysilver, 1900-talets första hälft.

Rund form. Med inskription "Anglais". Diameter 16,5 cm.

Slitage. Repor.

Proveniens

Enligt uppgift det tidigare Hotel Anglais (ritat av arkitekt Helgo Zettervall), Stockholm.

Utropspris
1 500 SEK