Smycken
91203

HALSBAND, 1900-tal.

Halsband, 1900-tal.
Halsband, 1900-tal.
Halsband, 1900-tal.
Halsband, 1900-tal.
Halsband, 1900-tal.

Syntetiska pärlor, syntetiska pärlor och stenar. L 37.

Bruksslitage.

Utropspris
300 SEK